2024 | maandag | dinsdag | woensdag | donderdag | vrijdag | zaterdag | zondag |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 J70 Theorieles | |||||||
19:30 LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen | 19:30 LZ - Klein Vaarbewijs 2 | ||||||
19:30 LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen | 19:30 LZ - Klein Vaarbewijs 2 | 20:00 Repetitie avond Ruumsingers | 19:30 Clubavond Wedstrijdzeilen en hoe werkt dat eigenlijk? | 09:00 LZ - Cursus Basiscertificaat Marifonie 09:30 Ribtraining voor vrijwilligers Sailability 18:00 ALV Nederlandse Wayfarer Associatie | |||
19:30 LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen | 20:00 Evenementencommissie vergadering | Kielboten optuigen 08:00 BHV Havenmeesters 09:30 Rhederlaag Opschoondag 10:30 Openingswedstrijden | Start instructeurstraining kielboot 09:00 Cadettraining 10:30 Openingswedstrijden | ||||
19:30 LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen | 20:00 Repetitie avond Ruumsingers | 20:00 Openingsavond Kielboot zeillessen |
|
10:00 | J70 Theorieles | |
|
19:30 | LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen | |
|
19:30 | LZ - Klein Vaarbewijs 2 | |
|
19:30 | LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen | |
|
19:30 | LZ - Klein Vaarbewijs 2 | |
|
20:00 | Repetitie avond Ruumsingers | |
|
19:30 | Clubavond Wedstrijdzeilen en hoe werkt dat eigenlijk? | |
|
9:00 | LZ - Cursus Basiscertificaat Marifonie | |
|
9:30 | Ribtraining voor vrijwilligers Sailability | |
|
18:00 | ALV Nederlandse Wayfarer Associatie | |
|
19:30 | LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen | |
|
20:00 | Evenementencommissie vergadering | |
|
Kielboten optuigen | ||
|
8:00 | BHV Havenmeesters | |
|
9:30 | Rhederlaag Opschoondag | |
|
10:30 | Openingswedstrijden | |
|
Start instructeurstraining kielboot | ||
|
9:00 | Cadettraining | |
|
10:30 | Openingswedstrijden | |
|
19:30 | LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen | |
|
20:00 | Repetitie avond Ruumsingers | |
|
20:00 | Openingsavond Kielboot zeillessen |
MRT
20
|
Evenementencommissie vergadering
Algemeen | 20:00 - 22:00 | Lijzijde |
MRT
23
|
Kielboten optuigen
Algemeen | Haven voor de loods |
MRT
23
|
BHV Havenmeesters
Algemeen | 08:00 - 14:00 | Lijzijde |
MRT
23
|
Rhederlaag Opschoondag
Algemeen | 09:30 | Haventerrein |
MRT
23
|
Openingswedstrijden
Zeilwedstrijden | 10:30 - 17:00 | deel 1 / 2 | WSV Giesbeek |