Evenementen kalender


Zoeken:
Snel naar:
 
wo 1 apr Zeillessen Kielboot (Valk) woensdagmiddag UITGESTELD
za 4 apr 10:30 <s>April wedstrijden</s> (geannuleerd)
za 4 apr 13:00 <s>Bouw een boot</s> (geannuleerd)
zo 5 apr 10:30 <s>April wedstrijden</s> (geannuleerd)
zo 5 apr 12:00 <s>Indoor zeilles </s> (geannuleerd)
do 9 apr 19:03 LZ - Bestuursvergadering
do 9 apr 20:00 <s>RZ - Repetitie avond Ruumsingers</s> (geannuleerd)
di 14 apr 18:00 <s>Laser zeilen (boot vereniging)</s> (geannuleerd)
di 14 apr 18:00 Laser zeilen (eigen boot) - UITGESTELD
wo 15 apr 18:00 Cadet les CWO I, II en III - UITGESTELD
wo 15 apr 20:00 <s>LZ - Praktisch schiemannen</s> (geannuleerd)
do 16 apr 19:00 <s>LZ - Commissie avond</s> (geannuleerd)
za 18 apr 9:30 Laser Pico les CWO I en II - UITGESTELD
za 18 apr 9:30 Optimist les CWO I en II - UITGESTELD
di 21 apr 18:00 <s>Laser zeilen (boot vereniging)</s> (geannuleerd)
di 21 apr 18:00 Optimist les CWO I - UITGESTELD
wo 22 apr 18:00 Cadet les CWO I, II en III - UITGESTELD
do 23 apr 20:00 <s>RZ - Repetitie avond Ruumsingers</s> (geannuleerd)
za 25 apr 9:30 Laser Pico les CWO I en II - UITGESTELD
za 25 apr 9:30 Optimist les CWO I en II - UITGESTELD
za 25 apr 10:00 <s>Sailability Startdag</s> (geannuleerd)
di 28 apr 18:00 <s>Laser zeilen (boot vereniging)</s> (geannuleerd)
di 28 apr 18:00 Optimist les CWO I - UITGESTELD
wo 29 apr 18:00 Cadet les CWO I, II en III - UITGESTELD
 
 
 
 

Activiteiten


 

APR
9
LZ - Bestuursvergadering

Algemeen | 19:03 - 22:00 | Lijzijde WSV Giesbeek

APR
9
RZ - Repetitie avond Ruumsingers

Ruumsingers | 20:00 - 22:00 | Ruumzicht

APR
14
Laser zeilen (boot vereniging)

Zeilinstructie | 18:00 - 21:00 | WSV Giesbeek

APR
14
Laser zeilen (eigen boot) - UITGESTELD

Zeilinstructie | 18:00 - 21:00 | WSV Giesbeek

APR
15
Cadet les CWO I, II en III - UITGESTELD

Zeilinstructie | 18:00 - 20:30 | WSV Giesbeek

Contact


 

ADRES

  • Watersportvereniging Giesbeek
  • Havenweg 4
  • 6987 EP Giesbeek

TELEFOON

  heeft u Nieuws

© 2020 WSV Giesbeek