Team Giesbeek bestaande uit Yannica Block, Koen Sibbel, Joost van Gemert, Jan Wanders en coach Peter Wanders, vertrok afgelopen week naar Kiel voor deelname aan de qualifier wedstrijden van de Sailing Championsleague.
Team Giesbeek is weliswaar als winnaar van het Eredivisie Zeilen in 2019 direct gekwalificeerd voor de finale die begin oktober in Porto Cervo (Sardinie) plaatsvindt. Maar middels een door coach Peter Wanders aangevraagde wildcard mogen ze nu ook meedoen aan de qualifier wedstrijden in Kiel die nu gaande zijn.
Dit is voor hen een zeer goede extra trainingsmogelijkheid en daarom welkom als voorbereiding op de wedstrijden in Porto Cervo in oktober.
Meer informatie over de wedstrijden vind je op https://sailing-championsleague.com/events/kiel-germany-2021 waar je ze ook kunt volgen via een live stream.
Copyright foto: SCL / Lars Wehrmann

|
NOV
29
|
Evaluatie J70
Algemeen | 11:00 - 15:00 | Lijzijde WSV Giesbeek |
|
DEC
4
|
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumsingers | 20:00 - 22:00 | deel 22 / 23 | Eetcafé De Giese Aanleg |
|
DEC
18
|
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumsingers | 20:00 - 22:00 | deel 23 / 23 | Eetcafé De Giese Aanleg |
|
DEC
19
|
Clubavond: Geschiedenis van de (poly)valk.
Valkzeilen | 19:30 - 22:30 | Lijzijde WSV Giesbeek |
|
JAN
10
|
Onderhoud kielboot- EERSTE
Valkzeilen | 09:00 - 16:00 | Haven WSV Giesbeek |


