De havenmeester is tijdelijk minder aanwezig i.v.m. ziekte. De hulphavenmeesters zijn aanwezig op maandag, donderdag, zaterdag en zondag van 10 - 16u. U kunt wel dagelijks bellen naar 0313 - 63 14 34 of mailen naar retseemnevah.[antispam].@wsvgiesbeek.nl De LEDENadministratie, Marlies, is aanwezig op dinsdag tussen 9:00 en 17.00 u. De FINANCIËLE administratie, Jeanine, is aanwezig op woensdag tussen 9:00 en 17.00 u. Beiden zijn bereikbaar via 0313-631434.

2 April: indoor zeilles voor jeugd

Geplaatst op 23-03-2023  -  Categorie: Zeilen  -  Auteur: Redactie

Na een onderbreking van twee jaar wordt dit seizoen weer voor het eerst de indoor zeilles georganiseerd door Watersportvereniging Giesbeek. Tijdens de indoor zeilles laten wij de kinderen spelenderwijs kennis maken met het zeilen in de Optimist. De Optimist is de ideale zeilboot voor de beginnende jeugdzeiler.

Waar en wanneer

We geven de zeilles op zondag 2 april in het nieuwe Biljoen zwembad in Velp (Gruttostraat 3, 6883 CN). Vanaf 13.00 uur is de toegang tot het zwembad open, graag uiterlijk aanwezig zijn om 13.15 uur. De les start om 13.30 uur en duurt tot ongeveer 15.00 uur.

Wat neem je mee

  • Een goed humeur
  • Zwemkleding

Veiligheid

De les wordt begeleid door vier instructeurs en twee duikers van de duikvereniging Meduse. Wij zorgen ervoor dat elk kind een zwemvest krijgt. Kinderen dienen minimaal zwemdiploma A te hebben. 

Meer informatie en aanmelden

Klik hier voor meer informatie over de indoor zeilles, het zeilen bij WSV Giesbeek en het formulier voor aanmelding


 
 
 
 

Wij respecteren - en beschermen
uw privacy. Het AVG-OK vignet
is hier het bewijs van. 


 

 

Activiteiten


 

JUN
3
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 18:00 - 21:00 | deel 5 / 14 | Haven WSV Giesbeek

JUN
3
Vrij Zeilen

Valkzeilen | 18:30 - 21:00 | deel 10 / 24 | Haven WSV Giesbeek

JUN
4
Commissie wet en regelgeving

Algemeen | 15:00 - 17:00 | deel 1 / 2 | Lijzijde

JUN
4
Jeugd Laser Pico les CWO Basis

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 18:00 - 21:00 | deel 5 / 14 | Haven WSV Giesbeek

JUN
4
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 18:00 - 21:00 | deel 5 / 14 | WSV Giesbeek

Contact


 

ADRES

  • Watersportvereniging Giesbeek
  • Havenweg 4
  • 6987 EP Giesbeek

TELEFOON

  Heb je Nieuws?

© 2024 WSV Giesbeek