Waterstand Weerwsv-giesbeek-youtube

 

Het havenkantoor is in oktober geopend: dinsdag t/m zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur.

Succesvolle deelname Giesbeek Girls aan Helga Cup

Geplaatst op 22-06-2023  -  Categorie: Zeilen  -  Auteur: Redactie

watersportvereniging-giesbeek-helga-cup-j70

Merel Groeneweg, Yannica Block, Sjuul Huuskes en Meike Kegel reisden begin juni af naar Hamburg voor deelname aan de Helga Cup in de J/70. De Helga Cup is het grootste internationale zeilevenement voor vrouwen. 

Vorig jaar deden ze voor het eerst mee en bereikten ze de elfde plek. Dit jaar was hun doel het bereiken van een top tien positie."We wisten vorig jaar na afloop dat dat haalbaar was. Dus een plek bij de eerste tien nu moest kunnen", aldus Meike Kegel.

"De top tien lag dicht bij elkaar, lager dan een tweede positie per race konden we ons niet veroorloven. En dat ging allemaal prima gelukkig. We eindigden op de vijfde plek en hadden ons daarmee geplaatst voor de finale. Daar behaalden we uiteindelijk de zesde plek, en we waren het beste internationale team. We zijn zeer tevreden met het behaalde resultaat. En daarnaast is het een super evenement om aan mee te doen. Niet alleen gezamelijk zeilen maar ook eten en feesten met z'n allen."

Klik hier voor de uitslagen van de Helga Cup 2023.


 
 
 
 

Wij respecteren - en beschermen
uw privacy. Het AVG-OK vignet
is hier het bewijs van. 


 

 

Activiteiten


 

NOV
6
Repetitie avond Ruumsingers

Ruumsingers | 20:00 - 22:00 | deel 20 / 23 | Eetcafé De Giese Aanleg

NOV
12
Najaarsvergadering kielbootcommissie

Valkzeilen | 19:30 - 22:30 | Lijzijde

NOV
20
Repetitie avond Ruumsingers

Ruumsingers | 20:00 - 22:00 | deel 21 / 23 | Eetcafé De Giese Aanleg

NOV
21
Clubavond: Soep en sterke verhalen

Valkzeilen | 17:30 - 22:00 | Lijzijde WSV Giesbeek

NOV
22
Commissie wet- en regelgeving

Algemeen | 10:30 - 12:30 | deel 4 / 4 | Lijzijde

Contact


 

ADRES

  • Watersportvereniging Giesbeek
  • Havenweg 4
  • 6987 EP Giesbeek

TELEFOON

  Heb je Nieuws?

© 2024 WSV Giesbeek